JLG 35.13 PS (471)
€ 18.750
Specifications
| Category | Telehandlers |
| Make | JLG |
| Tweedehands | Ja |
| Fuel | Diesel |
| Year of construction | 2007 |
| Hours | 6336 Hours |
| Lifting height | 13,00 m |
| Lifting capacity (ton) | 3,50 tons |
| Engine make | Perkins Turbo (74.5 kW) |
| Weight | 10.955 kg |
| Length | 5,10 m |
| Width | 2,38 m |
| Height | 2,45 m |
| General condition | Gebruikt |
| Remaining tread front tyres | 40 % |
| Remaining tread rear tyres | 90 % |
Equipment
| Forks | |
| joystick | |
| Engine: Turbo | |
| 4x4 | |
| Sway |