MANITOU MT 1840 A (904)
€ 45.750
Manbak voorbereiding
Specifications
| Category | Telehandlers |
| Make | Manitou |
| Tweedehands | Ja |
| Fuel | Diesel |
| Year of construction | 2016 |
| Hours | 2927 Hours |
| Lifting height | 18,00 m |
| Lifting capacity (ton) | 4,00 tons |
| Engine make | Perkins (75kW) |
| Weight | 12.440 kg |
| Length | 6,77 m |
| Width | 2,42 m |
| Height | 2,50 m |
| General condition | Gebruikt |
| Remaining tread front tyres | 40 % |
| Remaining tread rear tyres | 20-80 % |
Equipment
| Forks | |
| joystick | |
| CE certificate | |
| Sway |