Manitou 100 VJR Evolution (167)
€ 5.500
Specificaties
| Categorie | Knikhoogwerkers |
| Merk | Manitou |
| Tweedehands | Ja |
| Brandstof | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2011 |
| Uren | 4 |
| Werkhoogte | 10,00 m |
| Hefhoogte | 8,00 m |
| Hefcapaciteit (kg) | 200,00 kg |
| Gewicht | 2.650 kg |
| Lengte | 3,20 m |
| Breedte | 0,99 m |
| Hoogte | 1,99 m |
| Algemene toestand | Zeer goed |