Skyjack SJ III 3220 (741)
€ 2.950
Specificaties
| Categorie | Schaarhoogwerkers |
| Merk | SkyJack |
| Tweedehands | Ja |
| Brandstof | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2017 |
| Uren | 293 |
| Werkhoogte | 6,10 m |
| Hefcapaciteit (kg) | 408,00 kg |
| Gewicht | 1.594 kg |
| Lengte | 2,32 m |
| Breedte | 0,81 m |
| Hoogte | 0,84 m |
| Algemene toestand | Gebruikt |