MANITOU MT 1840 (288)
€ 0
Specificaties
| Categorie | Verreikers |
| Merk | Manitou |
| Tweedehands | Ja |
| Brandstof | Diesel |
| Bouwjaar | 2011 |
| Uren | 4990 |
| Hefhoogte | 18,00 m |
| Hefcapaciteit (ton) | 4,00 ton |
| Motor merk | Perkins Turbo (74,5kW) 4x4 |
| Gewicht | 11.010 kg |
| Lengte | 6,78 m |
| Breedte | 2,40 m |
| Hoogte | 2,70 m |
| Algemene toestand | Gebruikt |
| Resterend profiel voorbanden | 50-60 % |
| Resterend profiel achterbanden | 50-60 % |
Uitrusting
| Vorken | |
| Joystick | |
| 4x4 | |
| CE- attest | |
| Sway |