Merlo P38.13 (886)
€ 26.250
Specificaties
| Categorie | Verreikers |
| Merk | Merlo |
| Tweedehands | Ja |
| Brandstof | Diesel |
| Bouwjaar | 2012 |
| Uren | 2877 |
| Hefcapaciteit (ton) | 3,80 ton |
| Motor merk | Perkins Turbo |
| Gewicht | 8.650 kg |
| Lengte | 5,74 m |
| Breedte | 2,22 m |
| Hoogte | 2,44 m |
| Algemene toestand | Gebruikt |
| Resterend profiel voorbanden | 20 % |
| Resterend profiel achterbanden | 80 % |
Uitrusting
| Vorken | |
| 4x4 | |
| Hydraulische snelwissel | |
| Zijschuiver | |
| Sway |