MANITOU MT 1840 A (904)
€ 45.750
Manbak voorbereiding
Specyfikacje
| Kategorie | Ładowarki teleskopowe |
| Marka | Manitou |
| Używane | Ja |
| Paliwo | Diesel |
| Rok produkcji | 2016 |
| Godziny | 2927 |
| Wysokość podnoszenia | 18,00 m |
| Udźwig (ton) | 4,00 tona |
| Marka silnika | Perkins (75kW) |
| Waga | 12.440 kg |
| Długość | 6,77 m |
| Szerokość | 2,42 m |
| Wysokość | 2,50 m |
| Stan ogólny | Gebruikt |
| Głębokość profilu opon przednich | 40 % |
| Głębokość profilu opon tylnych | 20-80 % |
Wyposażenie
| Widły | |
| joystick | |
| Atest CE | |
| Sway |