JLG 3369 LE (511)
Sprzedane
Specyfikacje
| Kategorie | Podnośniki nożycowe |
| Marka | JLG |
| Używane | Ja |
| Rodzaj | Nożyce |
| Rok produkcji | 2017 |
| Godziny | 67 |
| Wysokość podnoszenia | 10,00 m |
| Udźwig (kg) | 450,00 kg |
| Waga | 4.560 kg |
| Długość | 3,40 m |
| Szerokość | 1,75 m |
| Wysokość | 1,98 m |
| Stan ogólny | Goede conditie |
| Typ | Elektrisch |