I am interested!
Enter your details below and we will contact you as soon as possible.
JLG 3369 LE (511)
| Category | Scissor lifts |
| Make | JLG |
| Tweedehands | Ja |
| Type | Shears |
| Year of construction | 2017 |
| Hours | 67 Hours |
| Lifting height | 10,00 m |
| Lifting capacity (kg) | 450,00 kg |
| Weight | 4.560 kg |
| Length | 3,40 m |
| Width | 1,75 m |
| Height | 1,98 m |
| General condition | Goede conditie |
| Type | Elektrisch |