Ik heb interesse!
Vul hieronder uw gegevens in en we contacteren u zo snel mogelijk.
JLG 3369 LE (511)
| Categorie | Schaarhoogwerkers |
| Merk | JLG |
| Tweedehands | Ja |
| Soort | Schaar |
| Bouwjaar | 2017 |
| Uren | 67 |
| Hefhoogte | 10,00 m |
| Hefcapaciteit (kg) | 450,00 kg |
| Gewicht | 4.560 kg |
| Lengte | 3,40 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,98 m |
| Algemene toestand | Goede conditie |
| Type | Elektrisch |