Ik heb interesse!
Vul hieronder uw gegevens in en we contacteren u zo snel mogelijk.
MANITOU MT625 H Comfort (350)
€ 46.500
| Categorie | Verreikers |
| Merk | Manitou |
| Tweedehands | Ja |
| Brandstof | Diesel |
| Bouwjaar | 2023 |
| Uren | 1068 |
| Hefhoogte | 6,00 m |
| Hefcapaciteit (ton) | 2,50 ton |
| Motor merk | Kubota |
| Gewicht | 4.800 kg |
| Lengte | 4,40 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,92 m |
| Algemene toestand | Gebruikt |
| Resterend profiel voorbanden | 70 % |
| Resterend profiel achterbanden | 70 % |
| Vorken | |
| Joystick | |
| Motor: Turbo | |
| 4x4 | |
| CE- attest |