I am interested!
Enter your details below and we will contact you as soon as possible.
JCB 540-180 (192)
€ 58.500
| Category | Telehandlers |
| Make | JCB |
| Tweedehands | Ja |
| Fuel | Diesel |
| Year of construction | 2022 |
| Hours | 1286 Hours |
| Lifting height | 18,00 m |
| Lifting capacity (ton) | 4,00 tons |
| Engine make | JCB |
| Weight | 11.380 kg |
| Length | 6,77 m |
| Width | 2,35 m |
| Height | 2,59 m |
| General condition | Gebruikt |
| Remaining tread front tyres | 40 % |
| Remaining tread rear tyres | 40 % |
| Engine: Turbo | |
| 4x4 |