Ik heb interesse!
Vul hieronder uw gegevens in en we contacteren u zo snel mogelijk.
JCB 520-40 4WS (143)
€ 28.500
| Categorie | Verreikers |
| Merk | JCB |
| Tweedehands | Ja |
| Brandstof | Diesel |
| Bouwjaar | 2019 |
| Uren | 707 |
| Hefhoogte | 4,00 m |
| Hefcapaciteit (ton) | 2,00 ton |
| Motor merk | Perkins |
| Gewicht | 4.400 kg |
| Lengte | 3,88 m |
| Breedte | 1,56 m |
| Hoogte | 1,97 m |
| Algemene toestand | Gebruikt |
| Resterend profiel voorbanden | 50-10 % |
| Resterend profiel achterbanden | 10 % |
| 4x4 | |
| CE- attest |