Ik heb interesse!
Vul hieronder uw gegevens in en we contacteren u zo snel mogelijk.
JCB 540-180 (746)
€ 46.500
| Categorie | Verreikers |
| Merk | JCB |
| Tweedehands | Ja |
| Brandstof | Diesel |
| Bouwjaar | 2017 |
| Uren | 2589 |
| Hefhoogte | 18,00 m |
| Hefcapaciteit (ton) | 4,00 ton |
| Motor merk | JCB Turbo (55 kW) |
| Gewicht | 11.380 kg |
| Lengte | 6,77 m |
| Breedte | 2,35 m |
| Hoogte | 2,59 m |
| Algemene toestand | Gebruikt |
| Resterend profiel voorbanden | 70 % |
| Resterend profiel achterbanden | 70 % |
| Vorken | |
| Motor: Turbo | |
| 4x4 | |
| Powershift | |
| Sway |