Jestem zainteresowany!
Podaj poniżej swoje dane, a my skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.
JCB 540-180 (746)
€ 46.500
| Kategorie | Ładowarki teleskopowe |
| Marka | JCB |
| Używane | Ja |
| Paliwo | Diesel |
| Rok produkcji | 2017 |
| Godziny | 2589 |
| Wysokość podnoszenia | 18,00 m |
| Udźwig (ton) | 4,00 tona |
| Marka silnika | JCB Turbo (55 kW) |
| Waga | 11.380 kg |
| Długość | 6,77 m |
| Szerokość | 2,35 m |
| Wysokość | 2,59 m |
| Stan ogólny | Gebruikt |
| Głębokość profilu opon przednich | 70 % |
| Głębokość profilu opon tylnych | 70 % |
| Widły | |
| Silnik: Turbo | |
| 4x4 | |
| Powershift | |
| Sway |