Jestem zainteresowany!
Podaj poniżej swoje dane, a my skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.
MANITOU MT 1840 (288)
€ 0
| Kategorie | Ładowarki teleskopowe |
| Marka | Manitou |
| Używane | Ja |
| Paliwo | Diesel |
| Rok produkcji | 2011 |
| Godziny | 4990 |
| Wysokość podnoszenia | 18,00 m |
| Udźwig (ton) | 4,00 tona |
| Marka silnika | Perkins Turbo (74,5kW) 4x4 |
| Waga | 11.010 kg |
| Długość | 6,78 m |
| Szerokość | 2,40 m |
| Wysokość | 2,70 m |
| Stan ogólny | Gebruikt |
| Głębokość profilu opon przednich | 50-60 % |
| Głębokość profilu opon tylnych | 50-60 % |
| Widły | |
| joystick | |
| 4x4 | |
| Atest CE | |
| Sway |