I am interested!
Enter your details below and we will contact you as soon as possible.
JCB 525-60 T5 (429)
€ 42.750
| Category | Telehandlers |
| Make | JCB |
| Tweedehands | Ja |
| Fuel | Diesel |
| Year of construction | 2023 |
| Hours | 523 Hours |
| Lifting height | 6,00 m |
| Lifting capacity (ton) | 2,50 tons |
| Engine make | JCB Turbo (54.5 kW) |
| Weight | 5.230 kg |
| Length | 4,50 m |
| Width | 1,84 m |
| Height | 1,89 m |
| General condition | Gebruikt |
| Remaining tread front tyres | 70 % |
| Remaining tread rear tyres | 70 % |
| Forks | |
| joystick | |
| Engine: Turbo | |
| 4x4 |