Ik heb interesse!
Vul hieronder uw gegevens in en we contacteren u zo snel mogelijk.
JCB 525-60 T5 (429)
€ 42.750
| Categorie | Verreikers |
| Merk | JCB |
| Tweedehands | Ja |
| Brandstof | Diesel |
| Bouwjaar | 2023 |
| Uren | 523 |
| Hefhoogte | 6,00 m |
| Hefcapaciteit (ton) | 2,50 ton |
| Motor merk | JCB Turbo (54.5 kW) |
| Gewicht | 5.230 kg |
| Lengte | 4,50 m |
| Breedte | 1,84 m |
| Hoogte | 1,89 m |
| Algemene toestand | Gebruikt |
| Resterend profiel voorbanden | 70 % |
| Resterend profiel achterbanden | 70 % |
| Vorken | |
| Joystick | |
| Motor: Turbo | |
| 4x4 |