Jestem zainteresowany!
Podaj poniżej swoje dane, a my skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.
JCB 525-60 T5 (429)
€ 42.750
| Kategorie | Ładowarki teleskopowe |
| Marka | JCB |
| Używane | Ja |
| Paliwo | Diesel |
| Rok produkcji | 2023 |
| Godziny | 523 |
| Wysokość podnoszenia | 6,00 m |
| Udźwig (ton) | 2,50 tona |
| Marka silnika | JCB Turbo (54.5 kW) |
| Waga | 5.230 kg |
| Długość | 4,50 m |
| Szerokość | 1,84 m |
| Wysokość | 1,89 m |
| Stan ogólny | Gebruikt |
| Głębokość profilu opon przednich | 70 % |
| Głębokość profilu opon tylnych | 70 % |
| Widły | |
| joystick | |
| Silnik: Turbo | |
| 4x4 |