Ik heb interesse!
Vul hieronder uw gegevens in en we contacteren u zo snel mogelijk.
MERLO Roto 38.16 (692)
€ 49.750
| Categorie | Verreikers roto |
| Merk | Merlo |
| Tweedehands | Ja |
| Brandstof | Diesel |
| Bouwjaar | 2017 |
| Uren | 2986 |
| Werkhoogte | 16,00 m |
| Hefcapaciteit (ton) | 3,80 ton |
| Motor merk | Kubota |
| Gewicht | 11.800 kg |
| Lengte | 6,74 m |
| Breedte | 2,85 m |
| Hoogte | 2,24 m |
| Algemene toestand | Gebruikt |
| Resterend profiel voorbanden | 50 % |
| Resterend profiel achterbanden | 40 % |
| Vorken | |
| Joystick | |
| 4x4 | |
| Hydraulische snelwissel | |
| Roto | |
| Sway |