Jestem zainteresowany!
Podaj poniżej swoje dane, a my skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.
MERLO Roto 38.16 (692)
€ 49.750
| Kategorie | Ładowarki teleskopowe typu roto |
| Marka | Merlo |
| Używane | Ja |
| Paliwo | Diesel |
| Rok produkcji | 2017 |
| Godziny | 2986 |
| Wysokość robocza | 16,00 m |
| Udźwig (ton) | 3,80 tona |
| Marka silnika | Kubota |
| Waga | 11.800 kg |
| Długość | 6,74 m |
| Szerokość | 2,85 m |
| Wysokość | 2,24 m |
| Stan ogólny | Gebruikt |
| Głębokość profilu opon przednich | 50 % |
| Głębokość profilu opon tylnych | 40 % |
| Widły | |
| joystick | |
| 4x4 | |
| Szybkozłącze hydrauliczne | |
| roto | |
| Sway |