Jestem zainteresowany!
Podaj poniżej swoje dane, a my skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.
MERLO ROTO 40.30 MCSS (806)
€ 93.750
| Kategorie | Ładowarki teleskopowe typu roto |
| Marka | Merlo |
| Używane | Ja |
| Paliwo | Diesel |
| Rok produkcji | 2019 |
| Godziny | 4871 |
| Wysokość podnoszenia | 30,00 m |
| Udźwig (ton) | 4,00 tona |
| Marka silnika | FPT |
| Waga | 19.200 kg |
| Długość | 8,06 m |
| Szerokość | 2,49 m |
| Wysokość | 3,10 m |
| Stan ogólny | Mooie machine |
| Głębokość profilu opon przednich | 10 % |
| Głębokość profilu opon tylnych | 30 % |
| Widły | |
| joystick | |
| Silnik: Turbo | |
| 4x4 | |
| Atest CE | |
| Szybkozłącze hydrauliczne | |
| roto | |
| Radiograficzne sterowanie na odległość | |
| Sway |