I am interested!
Enter your details below and we will contact you as soon as possible.
Skyjack SJ III 3220 (741)
€ 2.950
| Category | Scissor lifts |
| Make | SkyJack |
| Tweedehands | Ja |
| Fuel | Elektrisch |
| Year of construction | 2017 |
| Hours | 293 Hours |
| Working height | 6,10 m |
| Lifting capacity (kg) | 408,00 kg |
| Weight | 1.594 kg |
| Length | 2,32 m |
| Width | 0,81 m |
| Height | 0,84 m |
| General condition | Gebruikt |