Jestem zainteresowany!
Podaj poniżej swoje dane, a my skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.
Skyjack SJ III 3220 (741)
€ 2.950
| Kategorie | Podnośniki nożycowe |
| Marka | SkyJack |
| Używane | Ja |
| Paliwo | Elektrisch |
| Rok produkcji | 2017 |
| Godziny | 293 |
| Wysokość robocza | 6,10 m |
| Udźwig (kg) | 408,00 kg |
| Waga | 1.594 kg |
| Długość | 2,32 m |
| Szerokość | 0,81 m |
| Wysokość | 0,84 m |
| Stan ogólny | Gebruikt |