I am interested!
Enter your details below and we will contact you as soon as possible.
MERLO P120.10 HM (931)
€ 0
| Category | Telehandlers |
| Make | Merlo |
| Tweedehands | Ja |
| Fuel | Diesel |
| Year of construction | 2019 |
| Hours | 844 Hours |
| Lifting height | 10,00 m |
| Lifting capacity (ton) | 12,00 tons |
| Engine make | FPT Turbo |
| Weight | 16.200 kg |
| Length | 6,27 m |
| Width | 2,52 m |
| Height | 2,85 m |
| General condition | Gebruikt |
| Remaining tread front tyres | 70 % |
| Remaining tread rear tyres | 80 % |
| Forks | |
| joystick | |
| Engine: Turbo | |
| 4x4 | |
| Side shift | |
| Hydraulic quick coupler | |
| Hydraulic Fork Positioner | |
| Sway |