Jestem zainteresowany!
Podaj poniżej swoje dane, a my skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.
MERLO P120.10 HM (931)
€ 0
| Kategorie | Ładowarki teleskopowe |
| Marka | Merlo |
| Używane | Ja |
| Paliwo | Diesel |
| Rok produkcji | 2019 |
| Godziny | 844 |
| Wysokość podnoszenia | 10,00 m |
| Udźwig (ton) | 12,00 tona |
| Marka silnika | FPT Turbo |
| Waga | 16.200 kg |
| Długość | 6,27 m |
| Szerokość | 2,52 m |
| Wysokość | 2,85 m |
| Stan ogólny | Gebruikt |
| Głębokość profilu opon przednich | 70 % |
| Głębokość profilu opon tylnych | 80 % |
| Widły | |
| joystick | |
| Silnik: Turbo | |
| 4x4 | |
| Side shift | |
| Szybkozłącze hydrauliczne | |
| Hydrauliczny pozycjoner wideł | |
| Sway |