Jestem zainteresowany!
Podaj poniżej swoje dane, a my skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.
MERLO ROTO 40.26 MCSS (047)
€ 83.750
| Kategorie | Ładowarki teleskopowe typu roto |
| Marka | Merlo |
| Używane | Ja |
| Paliwo | Diesel |
| Rok produkcji | 2018 |
| Godziny | 2648 |
| Wysokość podnoszenia | 26,00 m |
| Udźwig (ton) | 4,00 tona |
| Marka silnika | FPT |
| Waga | 16.150 kg |
| Długość | 7,50 m |
| Szerokość | 2,40 m |
| Wysokość | 2,95 m |
| Stan ogólny | Gebruikt |
| Głębokość profilu opon przednich | 60-70 % |
| Głębokość profilu opon tylnych | 60-70 % |
| Widły | |
| Silnik: Turbo | |
| 4x4 | |
| roto | |
| Radiograficzne sterowanie na odległość | |
| Sway |