I am interested!
Enter your details below and we will contact you as soon as possible.
JLG Toucan 10E (970)
€ 5.750
| Category | Elevating platforms |
| Make | JLG |
| Tweedehands | Ja |
| Year of construction | 2015 |
| Hours | 807 Hours |
| Working height | 12,00 m |
| Lifting height | 10,00 m |
| Lifting capacity (kg) | 200,00 kg |
| Weight | 2.980 kg |
| Length | 3,30 m |
| Width | 0,99 m |
| Height | 1,99 m |
| General condition | Gebruikt |