Jestem zainteresowany!
Podaj poniżej swoje dane, a my skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.
JLG Toucan 10E (970)
€ 5.750
| Kategorie | Podnośniki teleskopowe |
| Marka | JLG |
| Używane | Ja |
| Rok produkcji | 2015 |
| Godziny | 807 |
| Wysokość robocza | 12,00 m |
| Wysokość podnoszenia | 10,00 m |
| Udźwig (kg) | 200,00 kg |
| Waga | 2.980 kg |
| Długość | 3,30 m |
| Szerokość | 0,99 m |
| Wysokość | 1,99 m |
| Stan ogólny | Gebruikt |