Ik heb interesse!
Vul hieronder uw gegevens in en we contacteren u zo snel mogelijk.
JLG Toucan 10E (970)
€ 5.750
| Categorie | Knikhoogwerkers |
| Merk | JLG |
| Tweedehands | Ja |
| Bouwjaar | 2015 |
| Uren | 807 |
| Werkhoogte | 12,00 m |
| Hefhoogte | 10,00 m |
| Hefcapaciteit (kg) | 200,00 kg |
| Gewicht | 2.980 kg |
| Lengte | 3,30 m |
| Breedte | 0,99 m |
| Hoogte | 1,99 m |
| Algemene toestand | Gebruikt |