Ik heb interesse!
Vul hieronder uw gegevens in en we contacteren u zo snel mogelijk.
DIECI Pegasus 35.16 (941)
€ 25.750
Geen vorken
Afdrukpagina| Categorie | Verreikers roto |
| Merk | Dieci |
| Tweedehands | Ja |
| Brandstof | Diesel |
| Bouwjaar | 2008 |
| Uren | 5796 |
| Hefhoogte | 15,70 m |
| Hefcapaciteit (ton) | 3,50 ton |
| Motor merk | Iveco (74kW) |
| Gewicht | 13.150 kg |
| Lengte | 8,23 m |
| Breedte | 2,38 m |
| Hoogte | 3,00 m |
| Algemene toestand | Gebruikt |
| Resterend profiel voorbanden | 50 % |
| Resterend profiel achterbanden | 50 % |
| Joystick | |
| 4x4 | |
| Roto |