Jestem zainteresowany!
Podaj poniżej swoje dane, a my skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.
DIECI Pegasus 35.16 (941)
€ 25.750
Geen vorken
Drukuj| Kategorie | Ładowarki teleskopowe typu roto |
| Marka | Dieci |
| Używane | Ja |
| Paliwo | Diesel |
| Rok produkcji | 2008 |
| Godziny | 5796 |
| Wysokość podnoszenia | 15,70 m |
| Udźwig (ton) | 3,50 tona |
| Marka silnika | Iveco (74kW) |
| Waga | 13.150 kg |
| Długość | 8,23 m |
| Szerokość | 2,38 m |
| Wysokość | 3,00 m |
| Stan ogólny | Gebruikt |
| Głębokość profilu opon przednich | 50 % |
| Głębokość profilu opon tylnych | 50 % |
| joystick | |
| 4x4 | |
| roto |