Ik heb interesse!
Vul hieronder uw gegevens in en we contacteren u zo snel mogelijk.
MERLO Roto 38.16S (184)
€ 29.500
| Categorie | Verreikers roto |
| Merk | Merlo |
| Tweedehands | Ja |
| Brandstof | Diesel |
| Bouwjaar | 2009 |
| Uren | 7864 |
| Hefhoogte | 16,00 m |
| Hefcapaciteit (ton) | 3,80 ton |
| Motor merk | Perkins |
| Gewicht | 11.900 kg |
| Lengte | 2,90 m |
| Breedte | 2,30 m |
| Hoogte | 7,20 m |
| Algemene toestand | Gebruikt |
| Resterend profiel voorbanden | 70 % |
| Resterend profiel achterbanden | 70 % |
| Vorken | |
| Joystick | |
| 4x4 | |
| Roto | |
| Sway |