Jestem zainteresowany!
Podaj poniżej swoje dane, a my skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.
MERLO Roto 38.16S
€ 29.500
| Kategorie | Ładowarki teleskopowe typu roto |
| Marka | Merlo |
| Używane | Ja |
| Paliwo | Diesel |
| Rok produkcji | 2009 |
| Godziny | 7864 |
| Wysokość podnoszenia | 16,00 m |
| Udźwig (ton) | 3,80 tona |
| Marka silnika | Perkins |
| Waga | 11.900 kg |
| Długość | 2,90 m |
| Szerokość | 2,30 m |
| Wysokość | 7,20 m |
| Stan ogólny | Gebruikt |
| Głębokość profilu opon przednich | 70 % |
| Głębokość profilu opon tylnych | 70 % |
| Widły | |
| joystick | |
| 4x4 | |
| roto | |
| Sway |