Ik heb interesse!
Vul hieronder uw gegevens in en we contacteren u zo snel mogelijk.
JLG 35.13 PS (471)
€ 18.750
| Categorie | Verreikers |
| Merk | JLG |
| Tweedehands | Ja |
| Brandstof | Diesel |
| Bouwjaar | 2007 |
| Uren | 6336 |
| Hefhoogte | 13,00 m |
| Hefcapaciteit (ton) | 3,50 ton |
| Motor merk | Perkins Turbo (74.5 kW) |
| Gewicht | 10.955 kg |
| Lengte | 5,10 m |
| Breedte | 2,38 m |
| Hoogte | 2,45 m |
| Algemene toestand | Gebruikt |
| Resterend profiel voorbanden | 40 % |
| Resterend profiel achterbanden | 90 % |
| Vorken | |
| Joystick | |
| Motor: Turbo | |
| 4x4 | |
| Sway |