Jestem zainteresowany!
Podaj poniżej swoje dane, a my skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.
JLG 35.13 PS (471)
€ 18.750
| Kategorie | Ładowarki teleskopowe |
| Marka | JLG |
| Używane | Ja |
| Paliwo | Diesel |
| Rok produkcji | 2007 |
| Godziny | 6336 |
| Wysokość podnoszenia | 13,00 m |
| Udźwig (ton) | 3,50 tona |
| Marka silnika | Perkins Turbo (74.5 kW) |
| Waga | 10.955 kg |
| Długość | 5,10 m |
| Szerokość | 2,38 m |
| Wysokość | 2,45 m |
| Stan ogólny | Gebruikt |
| Głębokość profilu opon przednich | 40 % |
| Głębokość profilu opon tylnych | 90 % |
| Widły | |
| joystick | |
| Silnik: Turbo | |
| 4x4 | |
| Sway |