Jestem zainteresowany!
Podaj poniżej swoje dane, a my skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.
Merlo P38.13 (886)
€ 26.250
| Kategorie | Ładowarki teleskopowe |
| Marka | Merlo |
| Używane | Ja |
| Paliwo | Diesel |
| Rok produkcji | 2012 |
| Godziny | 2877 |
| Udźwig (ton) | 3,80 tona |
| Marka silnika | Perkins Turbo |
| Waga | 8.650 kg |
| Długość | 5,74 m |
| Szerokość | 2,22 m |
| Wysokość | 2,44 m |
| Stan ogólny | Gebruikt |
| Głębokość profilu opon przednich | 20 % |
| Głębokość profilu opon tylnych | 80 % |
| Widły | |
| 4x4 | |
| Szybkozłącze hydrauliczne | |
| Przesuw boczny | |
| Sway |